VÝKUP TVRDOKOVU

ZAOBERÁME SA VÝKUPOM TVRDOKOVU A INÝCH DRUHOTNÝCH SUROVÍN.

Používame najmodernejšiu techniku a sme držiteľmi európskych certifikátov.

Výkup tvrdokovu v okrese Trenčín vykonávame na základe európskych certifikátov

Naša spoločnosť v dôsledku vlastnenia certifikátu je oprávnená vykonávať výkup tvrdokovu. Samozrejme výkup vykonávame len na základe princípu práce daného certifikátu a môžeme vás ubezpečiť, že v tomto smere sme spoľahlivou spoločnosťou. Okrem toho používame naozaj iba overenú technológiu.

Vlastníme iba najmodernejšie zariadenia

Okrem toho, že vám poskytujeme výkup tvrdokovu, výkup farebných kovov, výkup katalyzátorov, tak sa na nás môžete spoľahnúť aj z hľadiska vystupovania k vám. Dbáme predovšetkým na naše profesionálne skúsenosti a na vašu nadmernú spokojnosť. Ubezpečujeme vás, že v dôsledku našich európskych certifikátov postupujeme v súlade s nimi aj keď sa jedná o skladovanie našich výrobkov. Po výkupe tvrdokovu ho samozrejme spracovávame a takisto dbáme na oprávnenia, a to aj keď sa jedná o recyklačné zariadenia. Naše technológie disponujú veľkou výkonnosťou. Vlastníme jedno z najmodernejších zariadení, ktoré sa využíva pri výkupe tvrdokovu a analyzuje chemické zloženie daných kovových materiálov.

TRI SKVELÉ VÝHODY, prečo uskutočniť výkup práve od nás

Naša spoločnosť sa venuje výkupu tvrdokovu v okrese Trenčín dlhodobo, čo berieme ako obrovskú výhodu. Vďaka týmto dlhoročným skúsenostiam vám zabezpečíme spoľahlivosť, pretože za túto dobu sme boli schopní nazbierať množstvo užitočných skúseností. Výkup tvrdokovu realizujeme v takej miere, že získavame neustále nových odberateľov, ale aj dodávateľov. Z hľadiska napredovania našej spoločnosti, to považujeme taktiež za veľmi výhodné, najmä pre vás. V neposlednom rade je výhodou nášho výkupu tvrdokovu hlavne to, že vám poskytujeme veľmi prístupné ceny. Tieto výkupné ceny si držia prvé priečky na našom slovenskom, ale aj na zahraničnom trhu. S nami je výkup tvrdokovu hračkou.

RÝCHLY KONTAKT

Otváracie hodiny

Pon – Pia
Sobota
Nedeľa

od 8.00 do 16.00 hod.
od 8.00 do 11.00 hod.
Zatvorené

Kontakt a adresa na firmu Tos Kas Kovovýkup so sídlom v Nemšovej v okrese Trenčín