Šrotovisko – Trenčín a okolie

Šrotovisko – Trenčín a okolie

Naše šrotovisko má otvorené brány pre všetkých, ktorí sa chcú ekologickým a prospešným spôsobom zbaviť rôznych zliatín, kovových a liatinových odpadov (kovošrot), tvrdokovov, katalyzátorov, autobatérií, nástrojovej ocele a ďalšieho kovového odpadu. Realizujeme aj výkup farebných kovov a výkup druhotných surovín.

ŠROTOVISKO – TRENČÍN A OKOLIE ​

Prečo navštíviť naše šrotovisko?

– výborné ceny za výkup – aj vďaka nepotrebnému odpadu si môžete finančne prilepšiť do rodinného či firemného rozpočtu (zakaždým sa usilujeme poskytnúť najlepšie ceny za vykupované suroviny), teda naše šrotovisko vám vráti aspoň časť peňazí, ktoré ste investovali do kúpy daného zariadenia,

– naše šrotovisko vykupuje od občanov aj firiem,

– komplexné nakladanie s odpadmi – ako šrotovisko zhodnocujeme využiteľný odpad, teda podporujeme recyklačný priemysel a chránime prírodu – výkup surovín eliminuje riziko vzniku čiernych skládok (železo či rôzne kovy rozhodne nepatria do lesa, na pole či do potoka),

– presné váženie materiálov, surovín a vykupovaných odpadov, 

– na dvore, sklade, v kôlni či iných priestoroch vám nebudú zbytočne zaberať miesto rôzne nepotrebné či nefunkčné zariadenia,

– naše šrotovisko je vybavené modernými technológiami a zariadeniami,

– disponujeme viacerými certifikátmi, ktoré nás oprávňujú k nakladaniu s vykupovanými surovinami a materiálmi,

– výkup realizujeme podľa platnej legislatívy a bezpečnostných predpisov,

šrotovisko zamerané na odborné a kvalitné služby v réžii vyškolených pracovníkov, ktorí majú bohaté skúsenosti a znalosti o tom, ako s vykupovaným odpadom nakladať.

Otázky a odpovede:

Šrotovisko je miesto, kde sa zhromažďuje a spracováva šrot a recyklovateľný odpad. Špecializuje sa na zber, triedenie a recykláciu kovových, plastových alebo iných materiálov. Tým pomáha znížiť množstvo odpadu a šetriť prírodné zdroje.

 

Naše šrotovisko ToS Kas Kovovýkup, spol. s.r.o. zabezpečuje zber rôznych typov zliatin a výkup špeciálnych zliatin, kovových a liatinových odpadov (kovošrotu), ako aj zber tvrdokovov, katalyzátorov, autobatérií, nástrojovej ocele a ďalšieho kovového odpadu. Realizujeme aj výkup farebných kovov a výkup druhotných surovín.

Recyklácia na šrotovisku pomáha chrániť životné prostredie a šetriť prírodné zdroje. Navyše, za predaný recyklovateľný odpad môžete získať finančnú odmenu. Ceny za vykúpený odpad pravidelne aktualizujeme podľa aktuálnych cien na trhu.

Na šrotovisku môžete odovzdať rôzne materiály, vrátane kovov, plastov, papiera a skla. Niektoré šrotoviská môžu prijímať aj elektronický odpad a nebezpečné látky, preto je dobré sa informovať o prijímaných materiáloch vopred. Rozsah nami prijímaných materiálov si môžete pozrieť na našej webstránke alebo nás kontaktovať.

Proces predávania materiálov na šrotovisku zahŕňa odovzdanie materiálu, váženie, triedenie a následnú platbu. Zákazníci odovzdávajú materiály, ktoré sú následne spracované a recyklované. Za privezené materiály vám vypočítame výšku finančnej odmeny podľa aktuálnych cien. Je možné odovzdať menšie aj väčšie dodávky vykupovaných materiálov. V prípade väčších dodávok zberných materiálov je možné požiadať aj o jeho odvoz z vašej adresy.

MERANIE RÁDIOAKTIVITY V DRUHOTNÝCH SUROVINÁCH

Používame najmodernejšiu techniku a sme držiteľmi európskych certifikátov.

RÝCHLY KONTAKT

Otváracie hodiny

Pon – Pia
Sobota
Nedeľa

od 8.00 do 16.00 hod.
od 8.00 do 11.00 hod.
Zatvorené

Kontakt a adresa na firmu Tos Kas Kovovýkup so sídlom v Nemšovej v okrese Trenčín