VÝKUP KATALYZÁTOROV

ZAOBERÁME SA VÝKUPOM KATALYZÁTOROV A INÝCH DRUHOTNÝCH SUROVÍN.

Používame najmodernejšiu techniku a sme držiteľmi európskych certifikátov.

Výkup katalyzátorov v okrese Trenčín – vykupujeme prebytočné zásoby

Ponúkame Vám výkup katalyzátorov za najlepšie ceny. Tiež vám zabezpečíme výkup farebných kovov alebo výkup tvrdokovu. Sme spoločnosť ToS KaS Kovovýroba, spol. s r.o. a v tomto smere si držíme prvenstvo na slovenskom a dokonca aj na zahraničnom trhu. Obráťte sa na nás pokojne aj hneď teraz.

Výkupom sa Vám môže vrátiť časť investovanej sumy

U nás si s výkupom katalyzátorov nemusíte lámať hlavu. Všetko prebehne bezpečne, certifikovane a s dávkou profesionality. Sme vám plne k dispozícií v pracovné dni a dokonca aj v sobotu. Naše prvenstvo na trhu je zaslúžené, pretože poskytujeme veľmi výhodné ceny za výkup katalyzárov. Radi Vám naceníme Váš produkt.  V našich rýchlych kontaktoch nájdete adresy, kde sa môžete s nami spojiť pre bližšie informácie. Neváhajte nás kontaktovať ohľadne výkupu katalyzátorov. Pokiaľ máte nejasnosti, napíšte nám alebo zavolajte. Radi Vám odpovieme v čo najkratšom čase. Vykupujeme naozaj všetko, od malého špendlíka až po rôzne konštrukcie. Naša spoločnosť disponuje oprávnenými európskymi certifikátmi a radi vás v tomto smere obslúžime.

Výkupom môžete prispieť k ochrane životného prostredia

Realizujeme výkup katalyzátorov v prospech životného prostredia. Jednoducho sme miestom, kde by mali naozaj skončiť staré katalyzátory. Takýto výkup katalyzátorov vám zabezpečí nielen dobrý pocit ak ide o životné prostredie, ale vám zabezpečí aj kvalitné finančné rozhodnutie. Pri výkupe katalyzátorov ide najmä o to, aby ste váš starý katalyzátor umiestnili na miesto na to určené. Preto ak potrebujete nový katalyzátor, rozmyslite si či ten starý vyhodíte naozaj nezmyselne alebo ho radšej privediete k nám. Zbytočne by ste sa vlastným pričinením obrali o zaujímavú finančnú čiastku. Náš výkup katalyzátorov slúži najmä Vám a tiež chráni naše okolité prostredie.

Vykupujeme katalyzátory z vozidiel na báze kovov i keramiky, priemyselné katalyzátory a filtre pevných častíc.

Prijímame nielen neporušené katalyzátory, ale tiež už demontovaný materiál, monolity a kovové nosné fólie. V samotnom automobilovom priemysle existuje viac než 10 000 rôznych typov katalyzátorov. Nacenenie hodnoty sa robí buď prostredníctvom našej rozsiahlej databázy alebo prostredníctvom chemickej laboratórnej analýzy.

RÝCHLY KONTAKT

Otváracie hodiny

Pon – Pia
Sobota
Nedeľa

od 8.00 do 16.00 hod.
od 8.00 do 11.00 hod.
Zatvorené

Kontakt a adresa na firmu Tos Kas Kovovýkup so sídlom v Nemšovej v okrese Trenčín